Oferta pracy: Operator obrabiarki numerycznej CNC

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa numerycznych maszyn CNC
  • Przygotowanie i montaż narzędzi
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną.

NASZE WYMAGANIA:

  • Znajomość podstaw obróbki skrawaniem.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność doboru narzędzi do skrawania
  • Mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje,
    w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,
  • pracę w międzynarodowych projektach,
  • benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.
  • ubezpieczenie grupowe.
Aplikuj na stanowisko: Operator obrabiarki numerycznej CNC