Oferta pracy: Kontroler jakości

Jakie będą Twoje zadania?

  • Odbiory techniczne nowych i modernizowanych pojazdów szynowych
  • Raportowanie odbiorów technicznych ze swojego obszaru
  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentacji odbiorczej
  • Współpraca z inżynierami jakości
  • Nadzór nad powierzonym sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Współpraca z klientem zewnętrznym podczas przeprowadzania odbiorów technicznych
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

Czego oczekujemy?

  • Wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu odbiorów technicznych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętności pracy w zespole, kreatywności ,samodzielności i dynamiki w działaniu
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dyspozycyjności

Mile widziane:

  • znajomość budowy zestawów kołowych i wózków jezdnych pojazdów szynowych, w tym lokomotyw i tramwajów
  • znajomość technik pomiarowych zestawów kołowych i wózków pod obciążeniem

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • System premiowy,
  • Szkolenia rozwijające Twoje umiejętności oraz podnoszące Twoje kompetencje,
    w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,
  • Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.
  • Ubezpieczenie grupowe.