Oferta pracy: inżynier Procesu Produkcji

Twoje Obowiązki:

  • Tworzenie marszrut (określenie przebiegu procesu produkcyjnego) dla nowych projektów, weryfikacja i aktualizacja istniejących marszrut – działanie systemowe IFS.
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych, pojedynczych operacji w oparciu o lean manufacturing, wprowadzanie działań podnoszących wydajność i jakość produkcji.
  • Projektowanie zmian w przepływach materiałów i pojazdów w procesach produkcyjnych, wizualizacja przebiegów procesów, layouty hal produkcyjnych.
  • Koordynowanie procesu przyjęcia pojazdów do PESA Bydgoszcz SA określającym stan pojazdu przekazywanego do naprawy, modernizacji.
  • Kontrola prawidłowości funkcjonowania Systemu 5S – ustalanie i doskonalenie Standardów 5S.
  • Koordynowanie programu Kaizen.
  • Analiza niezgodności w występujących w procesach produkcji, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych.

Nasze Wymagania:

  • Znajomość kluczowych narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętności techniczne, wiedza na temat technologii budowy pojazdów
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, PowerPoint
  • Atutem będzie znajomość programu Draftsight, SolidWorks
  • Wysoka motywacja do nauki i rozwoju
  • Umiejętności inicjowania działania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty system benefitów (karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie rozwoju)
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Aplikuj na stanowisko: inżynier Procesu Produkcji