Oferta pracy: Specjalista Projektant Wzornictwa Przemysłowego

Twoje zadania:

  • Projektowanie kabin pojazdów szynowych, tramwajów i innych powierzonych prac w obszarze design.

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad projektami tramwajowymi.

  • Prowadzenie uzgodnień z klientami w obszarze design.

  • Nadzór nad pracą i współpraca z młodszymi pracownikami zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Magister lub inżynier w zakresie projektowania wzornictwa przemysłowego.

  • Doświadczenie w projektowaniu, prowadzeniu i wdrażaniu projektów wzorniczych o zbliżonym profilu w przemyśle (portfolio, rekomendacje, nagrody itp.).

  • Znajomość pracy w oprogramowaniu CAD, preferowane SOLID WORKS lub CATIA, inne programy również mile widziane.

  • Umiejętność tworzenia realistycznych wizualizacji, animacji i VR; opanowane programy do tworzenia takich materiałów powinny być wymienione w CV.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (inne języki mile widziane) na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację w zadanym obszarze zawodowym.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty system benefitów, w tym kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie rozwoju.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Aplikuj na stanowisko: Specjalista Projektant Wzornictwa Przemysłowego