Oferta pracy: Specjalista ds. zamówień publicznych

Twoje obowiązki:

  1. Analiza i obsługa przetargów w obszarze pojazdów szynowych na rynku krajowym i zagranicznym
  2. Współpraca ze wszystkimi organizacjami w Pesa w zakresie aktywnego przygotowania wkładu do ofert
  3. Weryfikacja poprawności dokumentów wymaganych do składania do ofert
  4. Obsługa przetargów w zakresie śledzenia na bieżąco zmian, ogłoszeń oraz składania ofert  (w tym na platformach przetargowych)

Nasze wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe (prawnicze / ekonomiczne / techniczne)
  2. Znajomość Prawa zamówień publicznych
  3. Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku ds. zamówień publicznych, preferowane doświadczenie po stronie wykonawcy
  4. Znajomość jeżyka angielskiego na poziomie co najmniej B2, znajomość innych języków mile widziana;
  5. Umiejętność obsługi komputera: MS Windows, MS Office, ePUAP, platformy zakupowe, systemu ERP (np. IFS).
  6. Inicjatywa, dokładność i samodzielność w działaniu.
Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych