Oferta pracy: Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Twoje Zadania:

Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za:

  • Współudział w tworzeniu strategii rozwojowej dla pracowników Spółki.
  • Prowadzenie procesu szkoleń w Spółce, w tym: analizę i realizację potrzeb szkoleniowych oraz rozwojowych; budowanie planu szkoleń; analizę rynku firm szkoleniowych; organizację i realizację szkoleń; monitorowanie efektywności szkoleń i działań rozwojowych.
  • Aktywny udział w działaniach employer brandingowych.
  • Wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej.

Dodatkowo będziesz miała/miał możliwość:

  • Aktywnie uczestniczyć w procesach: ocen pracowniczych, badania potrzeb rozwojowych, onboardingu, offboardingu.
  • Wspierać procesy rekrutacyjne.
  • Aktywnie uczestniczyć w tworzeniu i rozwoju projektów HR w firmie.

Czego Od Ciebie Oczekujemy:

  • Zaangażowania oraz pełnej gotowości na nowe wyzwania.
  • Wykształcenia wyższego lub studentki/studenta  na ostatnim roku studiów (preferowane kierunki zarządzanie, finanse, ekonomia).
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office – szczególnie Excel.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1.
  • Mile widziana wiedza z obszaru organizacji działań szkoleniowo-rozwojowych.

Co Tobie Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym system premiowy, dofinansowania do wypoczynku, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,  kursy rozwijające Twoje kompetencje, szkolenia językowe.
  • Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę, wspierającą równowagę między życiem zawodowym a osobistym.
  • Inspirujące miejsce pracy, które promuje kreatywność i otwartość na zmiany.
  • Aktywną współpracę w zespole, gdzie każdy pomysł jest mile widziany.
Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. szkoleń i rozwoju