Oferta pracy: Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

Jakie będą Twoje zadania?

  • realizacja procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska wszystkich szczebli,
  • bieżąca współpraca z agencjami pracy,
  • współtworzenie nowych i rozwijanie istniejących narzędzi i metod rekrutacyjnych,
  • samodzielne prowadzenie projektów szkoleniowo – rozwojowych oraz udział w projektach HR w tym: szkolenia, oceny pracownicze, badanie potrzeb rozwojowych, onboarding, offboarding,
  • aktywne działania employer brandingowe,
  • współpraca i wsparcie menadżerów wewnątrz organizacji w zakresie procesów personalnych,
  • współprowadzenie procesu komunikacji wewnętrznej,
  • aktywny udział w tworzeniu i usprawnianiu projektów HR w firmie.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki psychologia, socjologia, zarządzanie),
  • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office – szczególnie Excel i Power Point.

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP – IFS,
  • znajomość HRLink lub innego ATS,
  • znajomość języka rosyjskiego.

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szkolenia rozwijające twoje umiejętności, oraz podnoszące twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych.
  • Rozwój zawodowy (realizacja projektów szkoleniowych i rozwojowych dla ponad 2000 pracowników, możliwość rozwoju w kierunku HR Business Partner).
  • Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, świadczenie świąteczne itp.
Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju