Oferta pracy: Specjalista/ Specjalistka ds. operacji zakupowych

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • Współpraca z kupcami i planistami produkcji w celu efektywnej realizacji procesów zakupowych

  • Reagowanie na pojawiające się problemy wiązane z dostawami

  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw materiałów

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Bieżąca obsługa zapotrzebowań materiałowych i potwierdzanie realizacji zamówień

  • Rozliczanie dostaw

  • Zlecanie usług transportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: logistyka, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne

  • Doskonała organizacja pracy

  • Systematyczność i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)

  • Doświadczenie w Dziale zakupów lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • System premiowy

  • Szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych
  • Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa

Aplikuj na stanowisko: Specjalista/ Specjalistka ds. operacji zakupowych