Oferta pracy: Młodszy Kierownik Kontraktu

Jakie będą Twoje zadania?

  • Monitorowanie realizacji kontraktów oraz sporządzanie raportów.
  • Analiza ryzyk i opracowywanie planów mitygacyjnych.
  • Opracowywanie dwujęzycznych notatek ze spotkań.
  • Negocjowanie i egzekwowanie warunków umów.
  • Koordynowanie realizacji zadań w zespole kontraktowym.
  • Tłumaczenie bieżących dokumentów i korespondencji.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zapewniające pewność i bezpieczeństwo zawodowe.
  • Bogaty system benefitów, w tym:
    • Karta sportowa dla dbających o aktywność fizyczną,
    • Dofinansowanie do wypoczynku, abyś mógł efektywnie odpocząć,
    • Ubezpieczenie grupowe, które zadba o Twoje bezpieczeństwo,
    • Dofinansowanie rozwoju, wspierające Twoją ścieżkę kariery,
    • Opieka medyczna, gwarantująca szybki dostęp do specjalistów.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, gdzie codzienne wyzwania rozwijają umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę w pracy, pełną wsparcia i pozytywnych relacji między współpracownikami.
  • Poznanie branży pojazdów szynowych z pierwszej ręki oraz możliwość nauki od doświadczonych ekspertów w dziedzinie.

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka rumuńskiego.
  • Znajomość języka polskiego.
  • Obsługa komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy i czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do podróży służbowych.

Aplikuj na stanowisko: Młodszy Kierownik Kontraktu