Oferta pracy: Mechanik

Twoje zadania:

  • Montaż układów pneumatycznych , hydraulicznych i mechanicznych na podwoziach i ramach wózka  pojazdów szynowych.

Oczekiwania:

  • Obsługa narzędzi ręcznych , elektronarzędzi , oraz narzędzi pneumatycznych,
  • znajomość dokumentacji technicznej,
  • zdyscyplinowanie; dyspozycyjność pracy na II zmianach z możliwością wyjazdów służbowych w kraju i za granicę,
  • umiejętność obsługi komputera.

Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0 oraz przesuwnic.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,
  •  szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,
  •  benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.
  • ubezpieczenie grupowe.