Oferta pracy: Inżynier w zakresie zarządzania i optymalizacji Arkusza Masowego.

Twoje zadania:

  • Pomoc przy tworzeniu i zarządzaniu masą pojazdów szynowych,
  • Aktywne wsparcie innych zespołów w zakresie optymalizacji masowej konstrukcji i konfiguracji pojazdów szynowych oraz rozkładów nacisków kół / osi.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty system benefitów (karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie rozwoju),
  • ciekawą pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, (MS Excel i MS PowerPoint)
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • silne dążenie do realizacji celu,
  • kreatywność i otwarty umysł.

Aplikuj na stanowisko: Inżynier w zakresie zarządzania i optymalizacji Arkusza Masowego.