Oferta pracy: Inżynier (eksploatacja)

Twoje zadania:

  • analiza usterek pojazdów eksploatowanych,
  • udział w pracach przy nowych projektach,
  • kontakt z klientem i dostawcami podzespołów, prowadzenie uzgodnień technicznych,
  • tworzenie planów naprawczych serii pojazdów i nadzór nad ich wdrożeniem,
  •  kontakt i aktywna współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi wewnątrz PESA.

Nasze wymagania;

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanik, elektryk),
  •  dobra znajomość MS Office,
  • doświadczenie z obszarów produkcji i serwisu pojazdów szynowych,
    umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  •  komunikacja interpersonalna na bardzo dobrym poziomie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje,
  • w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,
  • pracę w międzynarodowych projektach,
  • benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.
  • ubezpieczenie grupowe.

Aplikuj na stanowisko: Inżynier (eksploatacja)