pesa

UWAGA KONKURS!

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem polskiej uczelni wyższej i nie skończyłeś 26 lat możesz, razem z Pesa i PKP Intercity, wziąć udział w projektowaniu międzymiastowego pociągu przyszłości.

Do 28 lutego 2021 czekamy na prace w następujących kategoriach:

1) I kategoria – Podróż pociągiem dziś i jutro – zmiany i nowe trendy kształtujące podróż, redefinicja obecnego standardu i nowe funkcjonalności na pokładzie pojazdów wysokiej prędkości lub pojazdów typu double deck.

2) II kategoria – Praca, jedzenie, zabawa i odpoczynek w podróży – nowa formuła wybranej aktywności. Innowacyjne usługi usprawniające podróż i kształtujące pozytywne doświadczenia pasażerów.

3) III kategoria – Dostępność i bezpieczeństwo – jak organizować przestrzeń i usługi uniwersalne, w tym dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych (m.in. inwalidzi, osoby starsze, kobiety w ciąży i z małymi dziećmi, osoby starsze lub z dużym bagażem). Jak sprawnie, komfortowo i bezpiecznie transportować różne typy rowerów? Jak w przyszłości zapewnimy odpowiedni poziom ochrony antywirusowej? Jakie zagrożenia mogą oddziaływać w przyszłości na transport publiczny?

4) IV Kategoria – Komunikacja wizualna – Identyfikacja graficzna nowych usług, zintegrowane systemy informacji pasażerskiej w pociągach dostosowane do potrzeb wszystkich użytkowników, kolorystyka wnętrz i identyfikacja poszczególny stref w pojazdach szynowych.

REGULAMIN do pobrania TUTAJ.

KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania TUTAJ.

leitmotif_konkurs___facebook_post_1200_x_630_RGB